Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 ne shitje ne Ali Dem (ID B11035) Tirane

 • €49,500
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 ne shitje ne Ali Dem (ID B11035) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €49,500

Overview

Property ID: B11035
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55
 • m2

Description

Ne Fushen e Ali Demit , prane ish tregut elektrik , shitet apartament me siperfaqe totale 55m2 , dhe siperfaqe te apartamentit 48m2, ne katin e pare te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndjenjeje , dhome gjumi , tualet , ballkon .   Pallati eshte i ri , i pa perfunduar akoma. Punimet mbarojne ne gusht te ketij viti.

Shitet 49500 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Blloku, Brryli, Liqeni Tiranes, Rruga e Elbasanit, Shallvaret, Sheshi Willson, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 5, 2021 at 9:13 am
 • Property ID: B11035
 • Price: €49,500
 • Property Size: 55 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi