Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 Me Qera Tek Mine Peza (ID B21145) Tirane

 • €430
Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 Me Qera Tek Mine Peza (ID B21145) Tirane

Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €430

Overview

Property ID: B21145
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 65
 • m2

Description

Tek Rruga Mine Peza. jepet me qera apartament luksi 1+1 me siperfaqe 65 m2, kati i 2-te banim, pallat egzistues, parket, kondicioner ne cdo dhome, grila, dritare dopio-xham, , kubature e rregullt, e mobiluar . Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes + kuzhine, dhoma matrimoniale tualeti dhe koridori. Apartamenti ndodhet ne nje zone teper te qete dhe qe ka mar nje zhvillim shume te madh vitet e fundit, ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te siguruar nje jetese komode.

Cmimi 430 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Harry Fultz, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 1, 2021 at 12:46 pm
 • Property ID: B21145
 • Price: €430
 • Property Size: 65 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT