Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 me qera tek Stadiumi Dinamo (ID B21025) Tirane

 • €350
Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 me qera tek Stadiumi Dinamo (ID B21025) Tirane

Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B21025
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Ne rrugen Sulejman Delvina, perball Stadiumit Dinamo, jepet me qera apartament 1+1, ne pallat te ri, kati 4. Siperfaqe 70 m2, 1 dhome, 1 banjo, ballkon, sallon dhe kuzhine. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, elektroshtepiake te reja, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, kondicioner, ashensor

Jepet me qera         350 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Ish-Ekspozita, Kompleksi Kika, Kristal Center, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Petronini, Qender, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, UET, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 15, 2021 at 10:19 am
 • Property ID: B21025
 • Price: €350
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra