Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 Me Qera Tek Zogu I Zi (ID B21123) Tirane

 • €170
Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 Me Qera Tek Zogu I Zi (ID B21123) Tirane

Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €170

Overview

Property ID: B21123
 • Apartamente, Garsoniere
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 35
 • m2

Description

Ne Zog Te Zi jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 35 m2, pallat ekzistues, kati i 3, e rikonstruktuar. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe eshte i organizuar nga salloni i ndenjes, dhoma e gjumit, tualeti, koridori lidhes.

Jepet me qera 170 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Fusha e Aviacionit, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 6, 2021 at 2:20 pm
 • Property ID: B21123
 • Price: €170
 • Property Size: 35 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Garsoniere
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
ArtanTurku
 • ArtanTurku

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
ArtanTurku
 • ArtanTurku