Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 Ne Xhamllik ( ID B11061) Tirane

 • €78,500
Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 Ne Xhamllik ( ID B11061) Tirane

Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €78,500

Overview

Property ID: B11061
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 67
 • m2
 • 2015
 • Year Built

Description

Ne Xhamllik, Prane Shkolles Andon Zako Cajupi,  shitet apartament 1+1 me siperfaqe 67 m2, pallat i ri,ndertim i vitit 2015,  kati 3, me hipoteke, pallat i mire administruar, i mobiluar me arkitekt. Apartament organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, tualeti dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar nga njerzit me te gjitha fasilitetet prane si shkolla, transport urban, markete dhe cdo gje tjeter te nevojshme per te pasur nje jetese sa me komode.

Cmimi 78500 Euro

 • City Tiranë
 • Area Ali Demi, Allias, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi Bajram Curri, Dajti, Farmacia 10, Fresku, Hoxha Tahsim, Medreseja, Oxhaku, Pazari i Ri, Profarma, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga Fortuzi, Selvia, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 9, 2021 at 9:14 am
 • Property ID: B11061
 • Price: €78,500
 • Property Size: 67 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Year Built : 2015
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT