Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 Me Qera ne Astir (ID B220110) Tirane

 • €500
Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 Me Qera ne Astir (ID B220110) Tirane

Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: B220110
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 110
 • m2

Description

Ne Astir , jepet me qera apatament 2+1 me si  110 m2 kati i 7 , ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma dhumi me krevate dopio, sallon ndejeje , 1 tualete , 1 ballkon dhe koridori lidhes. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, perfshin nje depo magazinimi dhe nje post parkim.

Jepet me qera 500 euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Dogana, Globe, Kompleksi Delijorgji, Pallati me Shigjeta, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 20, 2021 at 4:05 pm
 • Property ID: B220110
 • Price: €500
 • Property Size: 110 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT