Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 me qera Tek Brryli (ID B2215) Tirane

 • €290
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 me qera Tek Brryli (ID B2215) Tirane

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €290

Overview

Property ID: B2215
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Prane Brrylit, rruga Vellezerit Huta jepet apartament me qera 2+1, ne pallat ekzistues, kati 4. Siperfaqe e brendshme 80 m2, 2 dhoma, 1 banjo, ambient gatimi me vete, ballkon. Apartamenti eshte i pamobiluar, i rikonstruktuar me intsalime te reja elektrike dhe hidraulike.

Jepet me qera   290 euro / 35 000 leke

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Oxhaku, Pazari i Ri, Tregu Elektrik, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 4, 2021 at 10:37 am
 • Property ID: B2215
 • Price: €290
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
ArtaRica
 • ArtaRica

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
ArtaRica
 • ArtaRica