Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 Ne Shitje ne Fresk (ID B12070) Tirane

 • €62,000
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Shitje Okazion Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 Ne Shitje ne Fresk (ID B12070) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €62,000

Overview

Property ID: B12070
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 94
 • m2

Description

Tek restorent Fresku shitet apartament 2+1+2 banjo, pallat i ri, kati i katert , me ashensor ,siperfaqe 94 m2 ,me hipoteke bosh e orientuar nga dielli te gjithe dhomat. Apartamenti organizohet nga dy dhoma gjumi te medha, salloni, dy banjo dhe koridori qe ben lidhjet e dhomave .

shitet 62000 euro

 • City Tiranë
 • Area Ali Demi, Allias, Dajti, Farmacia 10, Fresku, Kinostudio, Porcelani, Profarma, Varri Bamit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 15, 2021 at 7:25 am
 • Property ID: B12070
 • Price: €62,000
 • Property Size: 94 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra