Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1+2 Ne Shitje Ne Fresk (ID B12072) Tirane

 • €69,000
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1+2 Ne Shitje Ne Fresk (ID B12072) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €69,000

Overview

Property ID: B12072
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 98
 • M2

Description

Tek  Fresku, prane me restorant Freskun shitet apartament 2+1+2 tualete , pallat i ri, kati i 6 , me ashensor ,siperfaqe 98 m2 ,me hipoteke, pjeserisht i mobiluar. Apartamenti organizohet nga dy dhoma gjumi te medha, salloni, dy tualete , ballkoni dhe koridori qe ben lidhjet e dhomave .

Shitet 69000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Fresku, Kinostudio, Porcelani, Profarma, Varri Bamit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 3, 2021 at 3:44 pm
 • Property ID: B12072
 • Price: €69,000
 • Property Size: 98 M2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
ArtanTurku
 • ArtanTurku

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
ArtanTurku
 • ArtanTurku