Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 ne shitje ne Rrugen e Kavajes (ID B12034) Tirane

 • €170,000
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 ne shitje ne Rrugen e Kavajes (ID B12034) Tirane

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €170,000

Overview

Property ID: B12034
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 121
 • m2

Description

Prane rruges se Kavajes , tek kompleksi Square 21 ,shitet apartament 2+1 , ne pallat te ri punime te vitit 2021 ,kati i 3 teknik . Me siperfaqe te pergjithshme 121 m2. Ambjneti organizohet ne sallon ndenjeje , sallon gatimi , ballkon , 2 dhoma gjumi , 2 tualete. Me fasade te ventiluar , me termoizolim ndaj te ftohtit , te nxehtit , dhe akustikes, 2 ashensor , dyralumin i cilesise se larte me termoizolim me gaz. Orientim jug-lindje , me diell dhe me drite. Ka ambjente moderne sherbimi te cdo lloji , pishine dimerore , ambjente relaksi. Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te lakmuara te Tiranes.

Shitet 170.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Fusha e Aviacionit, Ish-Ekspozita, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Square 21, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Pallati me Shigjeta, Qender, Tirane e Re, UET, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 14, 2021 at 8:57 am
 • Property ID: B12034
 • Price: €170,000
 • Property Size: 121 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi