Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Mine Peza (ID B12129) Tirane

 • €68,000
Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Mine Peza (ID B12129) Tirane

Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €68,000

Overview

Property ID: B12129
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 63
 • m2

Description

Tek Mine Peza, Prane Prokurorise se Tiranes, shitet apartament 2+1, ne pallat ekzistues, kati 3 i rikonstruktuar. Siperfaqe e brendshme 63 m2, eshte i organizuar, nje sonxhorno, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, koridor, ballkon i mbyllur me xham ne te cilen eshte vendosur kuzhina dhe tualet. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, me parket, me elektroshtepiake. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Shitet 68000 euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 7, 2021 at 1:53 pm
 • Property ID: B12129
 • Price: €68,000
 • Property Size: 63 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT