Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 3+1+2 ne shitje ne Don Bosko (ID B1309) Tirane

 • €109,000
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 3+1+2 ne shitje ne Don Bosko (ID B1309) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €109,000

Overview

Property ID: B1309
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 119
 • m2

Description

Ne Don Bosko, prane Alb market 2, shitet apartament 3+1+2, ne pallat te ri,kati 2,me hipoteke. Siperfaqe 119 m2, 3 dhoma, 2 banjo, ballkon, garazh 14 m2. Apartamenti eshte i mobiluar, eletroshtepiaket e nevojshme, kondicioner, sistem kapot, ashensor. Zone shume e preferuar dhe e rrethuar nga sektoret e sherbimeve.

Shitet        109 000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi Zogu i Pare, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Harry Fultz, Laprake, Qender, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 30, 2021 at 12:59 pm
 • Property ID: B1309
 • Price: €109,000
 • Property Size: 119 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra