Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament me qera 2+1 ne Allias (ID B22114) Tirane

 • €200
Rruga Niko Avrami, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament me qera 2+1 ne Allias (ID B22114) Tirane

Rruga Niko Avrami, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €200

Overview

Property ID: B22114
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 75
 • m2

Description

Ne Allias, rruga Niko Avrami jepet apartament me qera 2+1,ne pallat ekzistues,kati 2. Siperfaqe 75 m2,2 dhoma, 1 banjo, sallon dhe kuzhine me vete. Apartmenti eshte i sapo restauruar, mobilim i ri, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, eletroshtepiaket e nevojshme.

Jepet me qera            200 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Babrru, Farmacia 10, Fresku, Kinostudio, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Tufinë, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 10, 2021 at 3:37 pm
 • Property ID: B22114
 • Price: €200
 • Property Size: 75 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi