Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 me qera mbi Kristal Center (ID B2208)

 • €400
Kristal Center, Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 me qera mbi Kristal Center (ID B2208)

Kristal Center, Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B2208
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 113
 • m2

Description

Mbi kristal center jepet me qera apartament 2+1+2 + ballkon+ verande , ne pallat te ri , kati i 2 i banimit siperfaqe 113 m2, apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne, lavastoviglie, tharese rrobash, lavatrice , kondicioner inverter 24, dyert dhe dritaret plastike dopio xham grilat elektrike te levizshme sipas deshires,i gjithe apartamenti me parket  , internet tv etj.

Jepet me qera 400 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Garda, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Petronini, Rezidenca Kodra e Diellit, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, UET
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 5, 2022 at 1:23 pm
 • Property ID: B2208
 • Price: €400
 • Property Size: 113 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra