Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament Ne Shitje 1+1 Ne Fresk (ID B11049) Tirane

 • €55,000
Rruga Dalip Topi, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament Ne Shitje 1+1 Ne Fresk (ID B11049) Tirane

Rruga Dalip Topi, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €55,000

Overview

Property ID: B11049
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 76.4
 • m2

Description

Tek Fresku rruga Dalip Topi   shitet apartament 1+1 ne pallat te ri kati i 3 me ashensor  . Siperfaqe 76.4 m2 , me hipoteke ,tualet  dhe e gjitha e shtruar me parket  i mobiluar.

Shitet 55000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Fresku, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 16, 2021 at 10:37 am
 • Property ID: B11049
 • Price: €55,000
 • Property Size: 76.4 m2
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra