Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament Ne Shitje 1+1 Ne Shkoze (ID B11050) Tirane

 • €45,000
Shkozë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament Ne Shitje 1+1 Ne Shkoze (ID B11050) Tirane

Shkozë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
 • €45,000

Overview

Property ID: B11050
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 46
 • m2

Description

Ne Shkoze, shitet apartament 1+1, ne pallat te ri, kati 3, me ashensor. Siperfaqe 46 m2,  me hipoteke. Apartamenti eshte i organizuar me 1 dhome gjumi, sallon ndenje me  ambient gatimi, tualet dhe ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar.

Shitet 45000 euro

 • City Tiranë
 • Area Ali Demi, Dajti, Farke, Fresku, Kinostudio, Varri Bamit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 24, 2021 at 11:55 am
 • Property ID: B11050
 • Price: €45,000
 • Property Size: 46 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra