Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament ne shitje 1+1 Tek Astiri (B1107) Tirane

 • €55,000
Astiri,Tirane
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament ne shitje 1+1 Tek Astiri (B1107) Tirane

Astiri,Tirane
 • €55,000

Overview

Property ID: B1107
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 66
 • m2

Description

Tek Astiri, rruga Sokrat Miho, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, kati 3 . Siperfaqe e brendshme 66 m2, me hipoteke, 1 dhome gjumi, 1 banjo. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore,  i shtruar me parket, dritare dopio xham termik  dhe me grila, i patinuar dhe me korniza gipsi. Pallati  eshte i mire administruar, monitorohet me kamera sigurie, me ashensor. Vendparkim i siguruar per automjete.

Shitet   55 000 euro i padiskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Dogana, Fusha e Aviacionit, Globe, Kashar, Kombinat, Laprake, Pallati me Shigjeta, Yrshek, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 2, 2021 at 12:18 pm
 • Property ID: B1107
 • Price: €55,000
 • Property Size: 66 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
EgiSallaku
 • EgiSallaku

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
EgiSallaku
 • EgiSallaku