Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament ne Shitje 1+1 tek Marteniteti i Ri (ID B11038)

 • €65,000
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament ne Shitje 1+1 tek Marteniteti i Ri (ID B11038)

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €65,000

Overview

Property ID: B11038
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 71
 • m2

Description

Tek marteniteti i ri shitet apartament 1+1, kati i pare i banimit, pallat i ri i vitit 2020, me siperfaqe 71 m2, me dokumenta te rregullta nga firma, hipoteka del ne shtator, sistem kapot, sistem chiller, sistem anti sizimik(euro kode), dritare dopio xham,termo-hidro izolim, izolim akustik, apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe prane te gjitha fasilitetet e nevojshme afer.

Cmimi 65.000Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brryli, Farmacia 10, Medreseja, Oxhaku, Profarma, Rruga Bardhyl, Selitë, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 18, 2021 at 4:04 pm
 • Property ID: B11038
 • Price: €65,000
 • Property Size: 71 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda