Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 ne shitje ne Misto Mame (ID B12039) Tirane

 • €68,000
Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 ne shitje ne Misto Mame (ID B12039) Tirane

Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €68,000

Overview

Property ID: B12039
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 108
 • m2

Description

Ne Misto Mame, prane pallateve Derven, shitet apartament 2+1, ne pallat te ri, kati 5. Siperfaqe 108 m2, 2 dhoma, 1 banjo, kuzhine dhe sallon. Apartamenti eshte i mobiluar, i rikonstruktuar, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, kondicioner, ashensor.

Shitet          68 000 euro i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Kashar, Kombinat, Misto Mame, Pallati me Shigjeta, Yrshek, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 6, 2021 at 10:15 am
 • Property ID: B12039
 • Price: €68,000
 • Property Size: 108 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra