Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament Penthause 2+1 ne shitje (ID B1205) Tirane

 • €155,000
Featured Për Shitje
Astir, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Featured Për Shitje

Apartament Penthause 2+1 ne shitje (ID B1205) Tirane

Astir, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €155,000

Overview

Property ID: B1205
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 121.8
 • m2

Description

Penthouse 2+1 për shitje.
Penthousi është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re Bulevardi i Ri Astir
Informacion mbi apartamentin: Kati i 8, Sipërfaqja e apartamentit 121.8 m2, Veranda 200m2 papafingo
Apartamenti disponon: Sallonin e Ndenjes, Ambjenti i gatimit, 2 Dhomat e gjumit, 2 Tualete me dritare, Shpërndarje me korridor.
Cilësime të tjera:
• Me hipotekë
• Totalisht i investuar
• Orientim Jug-Lindje-Perëndim
Penthousi disponon parket,druri 5 cm sistem Chiller, elektoshtëpiake Samsung me cilësi A+++, Hidrosanitare Incasso, Instalim të kaldajave si dhe kondicioner Inverter.
Penthousi ka oxhak, mobilim modern dhe arredim të këndshëm të menduar deri në detaje të hapësirave të brendshme.

 • Address Astir
 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Zip/Postal Code 1001
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Dogana, Kashar, Kompleksi Delijorgji, Laprake, Pallati me Shigjeta, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 9, 2021 at 12:30 pm
 • Property ID: B1205
 • Price: €155,000
 • Property Size: 121.8 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra