Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 ne shitje ne Babrru (ID B1203) Tirane

 • €38,000
Babrru, Prengaj (Babrruja), Paskuqan, Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Për Shitje

Apartament 2+1 ne shitje ne Babrru (ID B1203) Tirane

Babrru, Prengaj (Babrruja), Paskuqan, Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • €38,000

Overview

Property ID: B1203
 • Apartamente
 • Property Type

Description

Prane kafes se Rremes ne Babrru shitet apartament ne pallat te ri , me siperfaqe totale 73 m2 ne hipoteke ( 61m2 ) me ashensor, kati i 6 (i fundit ) I mobiluar ne menyre moderne  , tarrace e shfrytezueshme , me hidro dhe termo izolim , shitet me cmimin e blerjes per arsye emigrimi.

Shitet 38000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Babrru, Kafja e Rremes
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 9, 2021 at 11:24 am
 • Property ID: B1203
 • Price: €38,000
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
ArtaRica
 • ArtaRica

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
ArtaRica
 • ArtaRica