Mirë se vini në Bela Real Estate

Bar Kafe Lounge me qera ne Yzberisht (BL237) Tirane

 • €1,100
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Bar Kafe Lounge me qera ne Yzberisht (BL237) Tirane

Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,100

Overview

Property ID: BL237
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 106
 • m2
 • 2020
 • Year Built

Description

Ne Yzberisht ne rruge kryesore jepet me qera bar kafe lounge , i kompletuar dhe i arreduar me arkitekt ne vitin 2020 , i mobiluar me te gjitha , aktualisht ne gjendje pune .siperfaqe 106 m2 ,   tualete 2 , + verande me tavolina 38m² me vetrata te palosshme. Lulishte para lokalit qe mund e shfrytezohet .

Kerkohet Muaji i pare dhe 2 muaj garanci .

 

Jepet me qera 1100 euro /muaj

 

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Dogana, Fusha e Aviacionit, Kashar, Kombinat, Misto Mame, Paskuqan, Tregu Industrial, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 8, 2021 at 7:34 am
 • Property ID: BL237
 • Price: €1,100
 • Property Size: 106 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Year Built : 2020
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra