Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera ne rrugen 5 Maji (ID BD2142) Tirane

 • €650
Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan me qera ne rrugen 5 Maji (ID BD2142) Tirane

Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €650

Overview

Property ID: BD2142
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • m2

Description

Ne rrugen 5 maji  jepet me qera dyqan me siperfaqe 120 m2 , kati i pare  i nje Vile 3 kateshe . Dyqani eshte i restauruar, eshte bosh dhe mund te pershtatet per market per furre buket . per lokal per farmaci  per zyra  per cdo lloj aktiviteti etj , dyqani ka sistem aspirimi,ka hapsira te bollshme prane  tregut industrial dhe spitalit Amerikan 2.

Jepet me qera 650 euro /muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Kinostudio, Kompleksi Usluga, Medreseja, Profarma, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Siri Kodra, Stacioni i Trenit, Tregu Industrial, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 15, 2021 at 9:39 am
 • Property ID: BD2142
 • Price: €650
 • Property Size: 120 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
ArtaRica
 • ArtaRica

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
ArtaRica
 • ArtaRica