Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera tek Rruga e Barrikadave (ID BD2027) Tirane

 • €200
Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera

Dyqan me qera tek Rruga e Barrikadave (ID BD2027) Tirane

Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €200

Overview

Property ID: BD2027
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 5
 • Garages
 • 35
 • m2
 • 2015
 • Year Built

Description

Tek rruga e Barrikadave, prane shkolles “Sami Frasheri”, ne pallat te ri, jepet me qera dyqan/zyre, bosh, siperfaqe 35m2, kati 0, i pershtatshem per qender estetike, berber, noter, zyre konsulence, zyre perfaqesie, agjensi udhetimesh, imobiliare dhe per nje sere aktivitetesh te ndryshme.

Jepet me qera 200 euro/muaj.

 • Address Rruga e Barrikadave
 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Zip/Postal Code 1001
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brraka, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Hoxha Tahsim, Pazari i Ri, Qender, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bardhyl, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Selvia, Shallvaret, Shkolla Kuqe, Siri Kodra, Stacioni i Trenit, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 11, 2021 at 8:42 am
 • Property ID: BD2027
 • Price: €200
 • Property Size: 35 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Garages: 5
 • Year Built : 2015
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
Sonja Mirashi
 • Sonja Mirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
Sonja Mirashi
 • Sonja Mirashi