Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan ne shitje ne Blllok (ID BD18) Tirane

 • €52,500
Rruga Brigada VIII, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Shitje Të Përzgjedhura

Dyqan ne shitje ne Blllok (ID BD18) Tirane

Rruga Brigada VIII, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €52,500

Overview

Property ID: BD18
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 33
 • m2

Description

Ne Bllok, rruga Brigada VIII, shitet dyqan, ne pallat te ri, kati perdhe mbi bodrum, me hipoteke. Siperfaqe 33 m2, 1 banjo, furnizim me uje dhe energji elektrike. Dyqani eshte i pershtatshem  per zyra, parukeri, magazine dhe biznese te ndryshme.

Shitet         52 500 euro i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Libri Universitar, Liceu Artistik, Myslym Shyri, Qender, Shallvaret
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 11, 2021 at 1:15 pm
 • Property ID: BD18
 • Price: €52,500
 • Property Size: 33 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra