Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan ne shitje tek Xhamia e Tabakeve (ID BD11) Tirane

 • €25,500
Xhamia e Tabakëve, Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Dyqan ne shitje tek Xhamia e Tabakeve (ID BD11) Tirane

Xhamia e Tabakëve, Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €25,500

Overview

Property ID: BD11
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 17
 • m2

Description

Tek Xhamia e Tabakeve, rruga Shyqyri Ishmi shitet dyqan, ne pallat te ri, kati 0, me hipoteke. Siperfaqe e brendshme 17 m2. Ambienti eshte i mirembajtur dhe i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si qender estetike, parukeri, berber, zyre noterie etj.

Shitet   25 500  euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Ish-Ekspozita, Qender, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 3, 2021 at 2:26 pm
 • Property ID: BD11
 • Price: €25,500
 • Property Size: 17 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Garage Size: BD11
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra