Mirë se vini në Bela Real Estate

Garsoniere ne shitje tek Komuna e Parisit Tirane (ID B1103)

 • €52,000
Featured Për Shitje
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Featured Për Shitje

Garsoniere ne shitje tek Komuna e Parisit Tirane (ID B1103)

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €52,000

Overview

Property ID: B1103
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom

Description

Tek Komuna e parisit pranë rrugës së Kosovarëve dhe Lulishtes shitet Apartament  Studio (garsoniere ) siperfaqja 40 m2. kati i 4, me parket , kondicioner e mobiluar teresisht dhe ne menyre moderne. Mundësi e mire investimi pasi kërkohet me qera për 300 Euro/Muaj, punime cilësore , orientim Jug-Lindje (pamje nga diga e Liqenit).

Shitet 52000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Garda, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Libri Universitar, Liceu Artistik, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Petronini, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, UET, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 10, 2021 at 3:34 pm
 • Property ID: B1103
 • Price: €52,000
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
ArtaRica
 • ArtaRica

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
ArtaRica
 • ArtaRica