Mirë se vini në Bela Real Estate

Garzoniere Ne Shitje Prane TV Klan (ID B11054) Tirane

 • €35,000
RTV Klan, Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Okazion Të Përzgjedhura

Garzoniere Ne Shitje Prane TV Klan (ID B11054) Tirane

RTV Klan, Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €35,000

Overview

Property ID: B11054
 • Apartamente, Garsoniere
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 35
 • m2

Description

Prane TV Klan shitet garzoniere me siperfaqe 35 m2, kati 2, pallat i ri, ashensor, pjeserisht e mobiluar, ballkon. Organizohet nga salloni i ndenjes bashke me dhomen e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe te kerkuar nga njerzit me te gjitha fasilitetet prane si shkolla, kopshte, cerdhe, qendra shendetsore, stacionin e urbanit, supermarkete dhe cdo gje tjeter
Cmimi 35.000€

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Linze, Oxhaku, Porcelani, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar, Tregu Industrial, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 10, 2021 at 12:41 pm
 • Property ID: B11054
 • Price: €35,000
 • Property Size: 35 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Garsoniere
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda