Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Garsoniere Me Qera ne Qender (ID B21055) Tirane

 • €300
Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Garsoniere Me Qera ne Qender (ID B21055) Tirane

Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: B21055
 • Apartamente, Garsoniere
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

Ne Qender, Afer tek Piazza. jepet me qera garsoniere me siperfaqe 50 m2, kati i 5, pallat i ri, me ashensor. Apartamenti eshte  i organizuar nje dhome gjumi, kuzhine tualet dhe ballkon.  Apartamenti ndodhet shume prane qendres se Tiranes.

Cmimi 300 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Zogu i Pare, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 8, 2021 at 9:56 am
 • Property ID: B21055
 • Price: €300
 • Property Size: 50 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Garsoniere
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
ArtanTurku
 • ArtanTurku

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
ArtanTurku
 • ArtanTurku