Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Apartament 2+1 Me Qera Tek Rruga Jordan Misja (ID B22070) Tirane

 • €205
Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Apartament 2+1 Me Qera Tek Rruga Jordan Misja (ID B22070) Tirane

Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €205

Overview

Property ID: B22070
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 95
 • m2

Description

Tek Jordan Misja,  jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 95 m2, pallat i ri, kati i 2, i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi salloni i ndenjes me kuzhine dhe tualeti.

Cmimi 205 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area Bulevardi Zogu i Pare, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 13, 2021 at 8:24 am
 • Property ID: B22070
 • Price: €205
 • Property Size: 95 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT