Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Apartament Luksoz Me Qera Tek Mozaiku I Tiranes (ID B22138) Tirane

 • €500
Mozaiku i Tiranës, Rruga Mihal Ciko, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Apartament Luksoz Me Qera Tek Mozaiku I Tiranes (ID B22138) Tirane

Mozaiku i Tiranës, Rruga Mihal Ciko, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: B22138
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 85
 • m2

Description

Tek Mozaiku i Tiranes prane 21-Dhjetorit jepet me qera apartament luksoz 2+1 me siperfaqe 85 m2, kati i 2-te, pallat ekzistues teper i mirembajtur nga banoret, totalisht i rikonstruktuar me cdo gje te re, ballkon, e mobiluar ne menyre luksoze. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes plus kuzhina, dhoma matrimoniale e ciftit, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Nodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes me te gjitha fasilitetet prane.

Cmimi 500 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Fusha e Aviacionit, Ish-Ekspozita, Kompleksi Delijorgji, Pallati me Shigjeta, Rruga Bogdanve, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 16, 2021 at 10:16 am
 • Property ID: B22138
 • Price: €500
 • Property Size: 85 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda