Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Apartament Me Qera 1+1 Tek Harry Fultz (ID B21129) Tirane

 • €350
Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Apartament Me Qera 1+1 Tek Harry Fultz (ID B21129) Tirane

Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B21129
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 65
 • m2

Description

Tek Harry Fultz jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 64 m2, pallat ekzistues, kati 3, i rikonstruktuar, me parket, i mobiluar ne menyre bashkekohore, pallat teper i mirembajtur i nga banoret. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, dhoma e gjumit dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te kryeqytetit me te gjitha fasalitetet afer.

Cmimi 350 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brraka, Don Bosko, Frigoriferi, Harry Fultz, Kompleksi Panorama, Kompleksi Usluga, Restorant Durresi, Rruga Asim Vokshi, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Siri Kodra, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 21, 2021 at 1:03 pm
 • Property ID: B21129
 • Price: €350
 • Property Size: 65 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda