Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Dyqan Me Qera Te Myslym Shyri (ID BD21109) Tirane

 • €900
myslym shyri
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Dyqan Me Qera Te Myslym Shyri (ID BD21109) Tirane

myslym shyri
 • €900

Overview

Property ID: BD21109
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55
 • m2

Description

Tek Myslym Shyri  jepet dyqan me qera me siperfaqe 55 m2, pallat ekzistues , kati zero, me 5 shkalle , fasade xhami, tualet. Dyqani ndodhet ne nje zone me shume levizje dhe eshte mundesi shume e mire per cdo biznes, e pershtatshme per take way, farmaci, butik rrobash, zyra, agjensi etj.1

 

Cmimi 900 Euro|Muaj

 

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Ish-Ekspozita, Myslym Shyri, Qender
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 18, 2021 at 9:12 am
 • Property ID: BD21109
 • Price: €900
 • Property Size: 55 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra