Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Lokal Prane Zogut Te Zi (ID BL238) Tirane

 • €100,000
Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Lokal Prane Zogut Te Zi (ID BL238) Tirane

Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €100,000

Overview

Property ID: BL238
 • Lokale
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 57
 • m2

Description

Prane Zogut te Zi shitet lokal, bar-kafe me siperfaqe 114 m2 nga te cilat 57 m2 jane bodrum dhe 57 m2 jane ne katin 0,ndetese 1 katshe, e mobiluar, ka funksionuar prej vitesh si lokal dhe ka nje klientele te ngritur, ne gjendje pune, kati (-1) mund te perdoret edhe si kantine vere, jepet dhe per biznese te tjera. Organizohet ne 2 ambjente dhe nga tualeti. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar dhe te kerkuar nga njerzit. Mundesi e mire per cdo biznes.

Shitet 100.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Autostrada TR-DR, Brenda Unazes se Vogel, Brraka, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Fior di Bosko, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Panorama, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 15, 2021 at 8:03 am
 • Property ID: BL238
 • Price: €100,000
 • Property Size: 57 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda