Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Dyqan Me Qera Tek Selvia ( ID BD2167) Tirane

 • €330
Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Jepet Dyqan Me Qera Tek Selvia ( ID BD2167) Tirane

Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €330

Overview

Property ID: BD2167
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 65
 • m2

Description

Tek Selvia, prane Gjimnazit Partizani, jepet me qera dyqan duplex me siperfaqe 65 m2, kati i pare 45 m2 dhe kati i dyte 20 m2, kati i pare, pallat i ri, tualet, fasade xhami, sistem aspirimi, sistem kapot, termo dhe hidro izolim, pallat antisizmik. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Dyqani eshte nje mundesi e mire per investim dhe ndodhet ne nje nder zonat me te mira te Tiranes.

Jepet me qera 330 euro

Shitet 85000 euro

 • City Tiranë
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Qender, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Shkolla Kuqe
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 30, 2021 at 7:40 am
 • Property ID: BD2167
 • Price: €330
 • Property Size: 65 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda