Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Ambjent Komercial Prane Spitalit Amerikan 3 (ID BD21129) Tirane

 • €700
Spitali Amerikan 3, Rruga Konferenca e Pezës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Ambjent Komercial Prane Spitalit Amerikan 3 (ID BD21129) Tirane

Spitali Amerikan 3, Rruga Konferenca e Pezës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €700

Overview

Property ID: BD21129
 • Dyqane, Garazhe, Lavazh, Magazina, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 650
 • m2

Description

Prane spitalit Amerikan 3 jepet me qera ambjent komercial me siperfaqe 650 m2, kati i dyte teknik dhe kati (-1), kati (-1) eshte me siperfaqe 450 m2 dhe kati i dyte teknik eshte 200 m2, pallat i ri, sistem terrakot, sistem kapote, termo dhe hidro izolim, me fasade xhami, tualet, kati i dyte eshte i pershtatshem per palestra, restorante, zyra etj, ndersa kati (-1) eshte i pershtatshem per parking, palester, lavazh, servis makinash, pjese kembimi makinash dhe cdo gje tjeter. Ambjentet jane te organizuara nga tualetet dhe pjesa e show room-it e cila eshte OPEN SPCAE. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.

Cmimi 700 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Kashar, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Misto Mame, Pallati me Shigjeta, Selitë, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 24, 2021 at 4:10 pm
 • Property ID: BD21129
 • Price: €700
 • Property Size: 650 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Property Type: Dyqane, Garazhe, Lavazh, Magazina, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda