Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Fresk (ID B21086) Tirane

 • €250
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Fresk (ID B21086) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: B21086
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 85
 • m2

Description

Ne Fresk, jepet me qera me siperfaqe 85 m2, hyrje e re, e mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes + kuzhinen e gatimit, 1 dhome gjumi, koridori lidhes dhe tualeti . Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes.

Cmimi 250 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 11, 2021 at 8:51 am
 • Property ID: B21086
 • Price: €250
 • Property Size: 85 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT