Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Apartament 1+1 Tek Rruga 5 Maji (ID B21061) Tirane

 • €300
Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Apartament 1+1 Tek Rruga 5 Maji (ID B21061) Tirane

Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: B21061
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Tek Rruga 5 Maji, pranë Concord Center, jepet me qera apartament 1 + 1, kati 4, pallat i ri, i mobiluar me mobilje të reja, apartamenti organizohet nga 1 dhomë gjumi, sallon, kuzhinë dhe tualet.

Çmimi 300 Euro | Muaj

 • City Tiranë
 • Area Ali Demi, Allias, Stacioni i Trenit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 29, 2021 at 12:09 pm
 • Property ID: B21061
 • Price: €300
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT