Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Stadiumi Dinamo (ID B21128) Tirane

 • €220
Rruga Sulejman Delvina, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Stadiumi Dinamo (ID B21128) Tirane

Rruga Sulejman Delvina, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €220

Overview

Property ID: B21128
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

Tek Stadiumi Dinamo, prane rruges Sulejman Delvina  , jepet me qera apartament 1+1 ne pallat ekzistues, me siperfaqe te brendshme 50 m2, kati 1 , i mobiluar, me kondicioner ,1 tualet ,ambjent gatimi me vete dhe dhome gjumi.

Jepet me qera 220 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Komuna e Parisit, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni i Thatë, Myslym Shyri, Pallati me Shigjeta, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 19, 2021 at 12:30 pm
 • Property ID: B21128
 • Price: €220
 • Property Size: 50 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra