Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Rruges Se Durrsit (B22126) Tirane

 • €250
Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Rruges Se Durrsit (B22126) Tirane

Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: B22126
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 64
 • m2

Description

Prane rruges se Durrsit tek Blloku i Ambasadave jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 64 m2, kati 1, pallat ekzistues, i mobiluar ne menyre bashkekohore, mundesi parkimi ne lagje. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, salloni i ndenjes , kuzhine dhe tualeti. Apartamenti ndodhet ne nja nga zonat me te kerkuara te Tiranes me te gjitha fasilitet e nevojeshme prane.

Cmimi 250 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Brraka, Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bogdanve, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 21, 2021 at 12:20 pm
 • Property ID: B22126
 • Price: €250
 • Property Size: 64 m2
 • Bedrooms: 2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra