Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 prane Rruges Ifran Tomini (ID B22076) Tirane

 • €350
Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 prane Rruges Ifran Tomini (ID B22076) Tirane

Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B22076
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 99
 • m2

Description

Prane me Rrugen Ifran Tomini,  jepet me qera apartament 2+1, 99 m2,  kati i 8 pallat i ri, me ashensor. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, salloni i ndenjes , kuzhine dhe tualeti, jepet me qera bosh ose pjeserisht  i mobiluar.

Cmimi 350Euro|Muaj i diskutueshem

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Fusha e Aviacionit, Rruga e Kavajës, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 29, 2021 at 1:49 pm
 • Property ID: B22076
 • Price: €350
 • Property Size: 99 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT