Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Liqeni i Thate (ID B22077) Tirane

 • €600
Rruga Peti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Liqeni i Thate (ID B22077) Tirane

Rruga Peti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: B22077
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Tek Liqeni i Thate, prane Rruges Peti, jepet me qera apartament 2+1, 100 m2,  kati i 3 pallat i ri, me ashensor. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, salloni i ndenjes i madh,  kuzhine,  tualeti, dhe ballkoni.  Jepet me qera i mobiluar ne menyre bashkekohore.

Cmimi 600 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area Blloku, Garda, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Rezidenca Kodra e Diellit, Selitë
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 31, 2021 at 10:01 am
 • Property ID: B22077
 • Price: €600
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi