Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament/Zyra 2+1 Tek Rrruga E Barrikadave (ID B22135) Tirane

 • €330
Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament/Zyra 2+1 Tek Rrruga E Barrikadave (ID B22135) Tirane

Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €330

Overview

Property ID: B22135
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Tek rruga e Barrikadave jepet me qera apartamen/zyra 2+1 me siperfaqe 80 m2, kati i 2-te, ballkon, parket, kondicioner ne cdo dhome, tualet, buze rruges kryesore, pjeserisht i mobiluar per zyra, i pershtatshem per banim, zyra ose biznes. Apartamenti organizohet nga 3 ambjente boshe, salloni i ndenjes, 2 dhomat e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te qytetit, veterm 5 minuta larg nga qendra.

Cmimi 330 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Brraka, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Harry Fultz, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Qender, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Selvia, Shkolla Kuqe, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 28, 2021 at 3:25 pm
 • Property ID: B22135
 • Price: €330
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda