Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Prane Qytetit Studenti (ID BD21128) Tirane

 • €375
Rruga Pjetër Budi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Prane Qytetit Studenti (ID BD21128) Tirane

Rruga Pjetër Budi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €375

Overview

Property ID: BD21128
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Prane Qytetit Studenti dhe Ambasades Amerikane jepet me qera dyqan me siperfaqe totale 75 m2 nga te cilat 45 m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 30 m2 siperfaqe e jashtme, kati 0, godine e re, fasade xhami, tavan i varur, tualet, mundesi parkimi perpara dyqanit, buze rruge. Dyqani organizohet nga pjesa e jashtme, salloni i brendshem OPEN SPACE dhe tualeti. E pershtatshme per xhdo lloj biznesi si market, piceri, fast food, mence, lokal, salle gaming, lokal etj. Ndodhet nje zone teper te frekuentuar nga njerzit kjo dhe per arsye pasi ka prane 3 fakultete dhe konviktet e Qytetit Studenti. Mundesi e mire per cdo biznes.

Cmimi 375 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 8, 2021 at 12:38 pm
 • Property ID: BD21128
 • Price: €375
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda