Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera garsoniere tek Stadiumi Dinamo (ID B2116) Tirane

 • €300
Featured Për Qera
Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera

Jepet me qera garsoniere tek Stadiumi Dinamo (ID B2116) Tirane

Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: B2116
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 30
 • m2

Description

Tek Stadiumi Dinamo jepet me qera garsoniere me siperfaqe 30 m2, kati 1, pallat ekzistues, totalisht i rikonstruktuar, hyrje e vecante nga pallati, e mobiluar ne menyre bashkekohore. Garsonieria  organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit dhe fjetjes dhe nga tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara, te kerkuara dhe te sigurta te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode. Lirohet me 5 Shkurt.

Jepet me qera 300 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liqeni Tiranes, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 11, 2022 at 10:12 am
 • Property ID: B2116
 • Price: €300
 • Property Size: 30 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi