Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Lokal-Bar-Kafe dhe Bilardo Ne Astir (ID BL216) Tirane

 • €550
Astir, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Lokal-Bar-Kafe dhe Bilardo Ne Astir (ID BL216) Tirane

Astir, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €550

Overview

Property ID: BL216
 • Dyqane, Lokale, Shitje Biznesi
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • m2

Description

Ne Astir jepet me qera lokal, bar, kafe dhe bilardo me siperfaqe 120 m2, pallat i ri, kati i pare teknik, fasade xhami, buze rruges kryesore i arreduar dhe ne gjendje pune, 3 bilardo dhe pjesa tjeter bar kafe. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe para dyqanit kalojne shume kalimtar.

Shitje biznesi 7000 Euro

Cmimi 550 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Delijorgji, Pallati me Shigjeta
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 19, 2021 at 3:07 pm
 • Property ID: BL216
 • Price: €550
 • Property Size: 120 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane, Lokale, Shitje Biznesi
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda