Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Palester Tek 21 Dhjetori (ID BD21134) Tirane

 • €1,600
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Palester Tek 21 Dhjetori (ID BD21134) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,600

Overview

Property ID: BD21134
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 300
 • m2

Description

Tek 21 Dhjetori jepet me qera palester me siperfaqe 300 m2, kati i pare, pallat i ri, 30 m2 oborr, parket, kondicioner, termo izolim, ndricim natyral, uje dhe drita 24 ore, sistem 2 fazor dhe 3 fazor, i arreduar plotesisht, ne gjendje pune, jepet bosh ose i mobiluar. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuantuara dhe te kerkuara te qytetit ne nje zone mjaft te shtrenjte dhe qe ka prane institucione, zyra dhe biznese te rendesishme. Palestra eshte nje investim i mire ne kete zone pasi eshte nje biznes qe eshte ne mungese.

Cmimi 1600 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Fusha e Aviacionit, Ish Nisharaku, Kompleksi Kontakt / Magnet, Myslym Shyri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Shallvaret, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 5, 2021 at 10:18 am
 • Property ID: BD21134
 • Price: €1,600
 • Property Size: 300 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda