Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Shtepi Private 2+1 Tek Fusha e Ali Demit (ID BV2216) Tirane

 • €205
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Shtepi Private 2+1 Tek Fusha e Ali Demit (ID BV2216) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €205

Overview

Property ID: BV2216
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Tek Fusha e Ali Demit, jepet me qera shtepi private 2+1 me siperfae 70 m2 dhe oborr e pa mobiluar, vetem me bufe.  Organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallonin e ndenjes, tualet dhe oborr.

Cmimi 205 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Kinostudio, Tregu Elektrik, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 7, 2021 at 3:56 pm
 • Property ID: BV2216
 • Price: €205
 • Property Size: 70 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT