Mirë se vini në Bela Real Estate

Lokal Me Qera prane shkolles se Baletit (ID BL214) Tirane ESKLU|ZIVE .

 • €550
Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Lokal Me Qera prane shkolles se Baletit (ID BL214) Tirane ESKLU|ZIVE .

Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €550

Overview

Property ID: BL214
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 127
 • m2

Description

Tek Rruga e Elbasanit, prane Shkolles se Baletit  ne rruge kryesore  jepet me qera ambient biznesi, lokal me siperfaqe te brendshme 72 m2, dhe 45 m2 verande e jashtme, kati 0  1 tualet, pjeserisht i shtruar me parket  i mobiluar dhe ne gjendje pune me xhiro ditore 20000 leke.  Lokali ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe lagjet me te populluara te qytetit te Tiranes .

Cmimi 550 euro i diskutueshem

 

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Qender, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 29, 2021 at 3:24 pm
 • Property ID: BL214
 • Price: €550
 • Property Size: 127 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda