Mirë se vini në Bela Real Estate

Lokal me qera prane Ish Kompleksit Dinamo (ID BL26) Tirane

 • €480
Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Lokal me qera prane Ish Kompleksit Dinamo (ID BL26) Tirane

Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €480

Overview

Property ID: BL26
 • Dyqane, Lokale
 • Property Type
 • 2
 • Bathrooms
 • 160
 • m2

Description

Prane Parkut olimpik ne nje zone mjaft te mire jepet me qera lokal me siperfaqe totale 160m2 , ne kat te pare , pallat i ri. Ambjenti ka salle te madhe , ambjentin e kuzhines , 2 veranda , 2 tualete. Ambjenti ka funksionuar si lokal , bar kafe m piceri , kreperi. Lokali eshte i investuar dhe jepet me qera bashke me te gjitha pajisjet. Nje mundesi shume e mire investimi. 6 muajt e pare qeraja e lokalit eshte 480 euro, ndersa pas 6 muajve 650 euro.

Jepet me qera 480 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Qender, Rezidenca Kodra e Diellit, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 8, 2021 at 7:23 am
 • Property ID: BL26
 • Price: €480
 • Property Size: 160 m2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane, Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi